Помер багатій, що став прототипом героя відомого фільму

Головна Сторінка » Помер багатій, що став прототипом героя відомого фільму

Французький бізнесмен Філіпп Поццо ді Борго помер у Марокко у віці 72 роки.

Він став прототипом головного героя фільму “Недоторканні”, відомого у нас під назвою “1+1”. Про це повідомили режисери комедійної драми Ерік Толедано та Олів’є Накаш в Instagram.

“Ми щойно з великим сумом дізналися про смерть нашого друга Філіпа Поццо ді Борго. Ми збережемо в пам’яті образ мужньої, гідної, скромної та вольової людини. Його гумору та інтелекту нам не вистачатиме”, написали режисери.

Вони додали, що покійний змінив життя багатьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Померла “королева рок-н-ролу” Тіна Тернер

Філіп Поццо ді Борго народився 14 лютого 1951 року у сім’ї корсиканського герцога. Він зростав у комфорті та достатку, здобув блискучу освіту, одружився, у нього був фешенебельний готель, він керував виноробним будинком Champagne Pommery. Чоловік захопився парапланами, і 1993 року потрапив в аварію. Багатій залишився паралізованим.

Потім він найняв на роботу молодого чоловіка з передмість Абделя Селлу, араба за походженням. Вони стали близькими друзями. Співпраця чоловіків тривала десять років, поки коли кожен з них одружився. Але ді Борго та Селлу продовжили спілкуватися. Кожен із них написав про це книгу.

Історія лягла в основу фільму “1+1” із Франсуа Клюзе та Омаром Сі у головних ролях. Фільм зібрав 416 млн при бюджеті 9,5 млн.

Стрічка посідає 46 місце у рейтингу 250 найкращих фільмів усіх часів від IMDb.

У травні минулого року помер один із засновників гурту Depeche Mode Енді Флетчер.

Відійшов у вічність шотландський актор Роббі Колтрейн. У січні помер грузинський актор і співак Вахтанг Кікабідзе.