Російська армія перетворила Київщину на смітник: фото звільненої області

Home Новини звідусіль Російська армія перетворила Київщину на смітник: фото звільненої області

Російські окупанти, тікаючи з території Київської області, залишили по собі купи сміття. Упаковування від їжі та побутові відходи загарбники складали у тих самих приміщеннях, де й жили.

Про це свідчать відповідні фотографії, які зробило “Суспільне”.

“Київська область. Такий вигляд мають населені пункти після того, як там побували рашисти”, йдеться в повідомленні.

Також ворог пограбував будинки мирних жителів. Розкрадали техніку, коштовні речі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти на очах у дівчини зґвалтували й убили її матір і молодшу сестру

На опублікованих фото можна побачити захаращені приміщення, зламані двері до квартир мешканців.

Понад місяць населені пункти Київської області перебували в окупації. За свідченнями місцевих, російські військові облаштовували місця дислокації на територіях приватних будинків, окопувались у подвір’ях у селян, проживали в школах, садочках, адмінбудівлях.

Понад 900 тіл загиблих на Київщині від рук російських терористів оглянули й передали до судово-медичних установ.

14 квітня Верховна Рада України визначила дії РФ геноцидом українського народу.

Президент Вололимир Зеленський підтримав створення спеціального трибуналу над російськими воєнними злочинцями.