Російські добровольці пообіцяли сюрприз Путіну

Головна Сторінка » Російські добровольці пообіцяли сюрприз Путіну

Бійці Російського добровольчого корпусу “Лакі”, “Могила” та “Кардинал” розповіли про рейди у Білгородську область РФ.

Вони анонсували “сюрприз” для окупантів, передає “Український Свідок”.

“Кардинал” розповів, що він готує особовий склад та керує безпілотниками. Боєць із позивним “Могила” сказав, що вони вирішили повторити рейд у березні, але зробити його більш потужним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські добровольці закликали Путіна зв’язатися з ними

“Але цього разу ми діяли масштабніше, атакували з кількох боків, використовуючи власну бронетехніку та більшу кількість штурмовиків. Метою наших рейдів, як тоді, так і зараз, лишається відкриття другого фронту: щоб Путін почав перекидати війська з тих напрямків, де нам важко”, – зазначив він.

“Могила” вказав, що зараз за Бєлгородом зібрали 30 одиниць важкої техніки та близько 4 тис. військових армії загарбників. Росіяни перекинули ці сили з Луганщини.

Добровольці розповіли, що окупанти били по них керованими авіаційними бомбами та артилерією. При цьому вони знищували свої ж населені пункти.

“Ми накопичимо сили та влаштуємо їм таке, що Путін буде вимушений відкривати другий фронт: у Калінінграді, в Курській області, у Придністров’ї”, – підсумували добровольці.

13 березня російські добровольці опублікували спільну заяву, де анонсували удари по військових позиціях РФ у Бєлгороді та Курську та закликали місцевих жителів евакуюватися.

О 10.30 14 березня глава і засновник Російського добровольчого корпусу Денис Нікітін заявив, що російські добровольці протягом 1,5 години відкриють вогонь по військових цілях Росії на території Бєлгородської та Курської областей.

Згодом в РДК закликали усіх жителів Курської та Брянської області, які не встигли або не мають змоги евакуюватися, негайно прослідувати в укриття.