Російський флот позбавили можливості блокувати порти – розвідка

Головна Сторінка » Російський флот позбавили можливості блокувати порти – розвідка

За останні тижні Чорноморський флот Російської Федерації зазнав великих атак. Кульмінацією стали удари по його штабах 20 та 22 вересня.

Ці атаки були більш руйнівними й скоординованими, ніж до цього часу, повідомило 26 вересня Міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

“Фізичне пошкодження ЧФ майже напевно серйозне, але локальне. Флот РФ, як і раніше, здатний виконувати свої основні військові завдання. Зокрема бити крилатими ракетами і патрулювати акваторію Чорного моря”, зазначається у зведенні британської розвідки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балтійський флот РФ втратив багато можливостей ISW

Здатність російського флоту продовжувати ширше патрулювання та забезпечувати фактичну блокаду українських портів буде зменшено. Ймовірно, у нього також погіршилася здатність захищати кораблі в порту та проводити планове технічне обслуговування.

“У Чорному морі триває динамічна та серйозна битва. Росія змушена буде зайняти оборонну позицію, а це продемонструє здатність Збройних сил України підірвати символічні та стратегічні загрози Кремля в окупованому Севастополі”, додали у Міноборони Великої Британії.

У ніч на 13 вересня ракетним ударом у Севастополі знищили великий десантний корабель окупантів “Мінськ”.

Також ураження зазнав підводний човен “Ростов-на-Дону” і було пошкоджено обладнання судноремонтного заводу у Севастополі.

Сили оборони України знищили у Чорному морі катер окупантів типу КС-701 “Тунець”.