Російський корабель значно пошкоджено: в ISW проаналізували удар по Керчі

Головна Сторінка » Російський корабель значно пошкоджено: в ISW проаналізували удар по Керчі

Внаслідок українського удару по Керчі в тимчасово окупованому Криму 4 листопада зазнав значних пошкоджень корабель “Аскольд” Чорноморського флоту РФ.

Корабель міг нести ракети “Калібр”. Про це у новому огляді повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські війська перекидають бронетехніку на лівий берег Дніпра у Херсонській області – ISW

7 листопада російські та українські джерела опублікували фотографії, на яких видно значні пошкодження ракетоносного корабля проекту 22800 “Аскольд”. Ці пошкодження ймовірно, виведуть його з ладу в осяжному майбутньому.

“ISW оцінює, що з червня 2023 року українські сили провели кампанію блокування російської військової інфраструктури в окупованому Криму, насамперед активів ЧФ, щоб знизити здатність російських військових використовувати півострів як плацдарм і тил для російських операцій на півдні України”, – йдеться у повідомленні.

Українські війська продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Протягом минулої доби відбулося 45 бойових зіткнень. Про це вранці 8 листопада повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.