Росія бреше про захоплення села на Харківщині – прикордонники

Головна Сторінка » Росія бреше про захоплення села на Харківщині – прикордонники

Російські пропагандисти розганяють у мережі інформацію про те, що їхня диверсійно-розвідувальна група нібито захопила село Плетенівка в Харківській області.

Насправді ж ситуація зовсім інша. Про це, посилаючись на дані бригади “Сталевий Кордон” Держприкордонслужби, у Telegram повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

Він нагадав, що село Плетенівка знаходиться на кордоні. Там же розміщено однойменний пункт пропуску. З російського боку знаходиться КПП “Шебекіно”, а саме російське село Шебекіно – за 2 км від кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постраждали четверо людей: повідомили деталі вечірніх російських ударів по Харківщині

“Російська так звана ДРГ не переходила кордон. Люди у військовій формі підійшли до таблички “Плетенівка”, яка стоїть буквально на кордоні, сфотографувались і поспішно втекли. Бо ця місцевість, включно з прикордонним переходом, під вогневим контролем бригади “Сталевий Кордон”. Жоден російський “диверсант” до Плетенівки не заходив”, – зазначив Цаплієнко.

Він також повідомив, що напередодні у Плетенівці з робочою поїздкою побували керівник Держприкордонслужби Сергій Дейнеко та міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

“Тобто те, що ми бачимо в російському інформпросторі, можна назвати банальною російською ІПСО, спрямованою, очевидно, на внутрішнього російського споживача”, – додав Цаплієнко.

Диверсійно-розвідувальні групи від початку 2024 року вже кілька разів намагалися зайти на прикордоння Чернігівської та Сумської областей. Водночас накопичення сил ворога там не зафіксовано, повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв.

За його словами, військове командування та військовослужбовці цілодобово працюють над покращенням своїх навичок, аби зупинити ворожі наміри.