fbpx

Росія хоче нас знищити. Нам потрібна тотальна підтримка світу – Зеленський

Головна Сторінка » Росія хоче нас знищити. Нам потрібна тотальна підтримка світу – Зеленський

Країна-агресорка Російська Федерація хоче знищити Україну.

Україні потрібна тотальна підтримка світу. Про це сказав президент Володимир Зеленський на пресконференції у п’ятницю, повідомляє Gazeta.ua.

“Я вважаю, що ми прогавили довгі роки, з початку нашої незалежності. І тому зараз ми воюємо за незалежність. В України не було міцного кулаку партнерів. До цієї війни. І це правда. Я щасливий, що зараз він є. Але він не повністю. Когось не вистачає на цій руці об’єднаної підтримки”, сказав Зеленський.

Президент сказав про африканський континент і Латинську Америку.

“Вона (підтримка. Gazeta.ua) дуже важлива”, сказав президент. Зеленський заявив, що хотів би зробити саміт країн Латинської Америки і України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Лютий. Рік незламності” пресконференція Зеленського (онлайн)

Українська дипломатія “готова пахати 24 на сім”, сказав президент.

“Скажіть, де придбати ще години ми це зробимо”, заявив. “І саме так потрібно було працювати 30 років”, сказав.

РФ “бажає знищити нас повністю”, заявив Зеленський.

“Тому нам потрібна тотальна підтримка світу, і ми переможемо. Тому що перемоги на полі бою дають впевненість. Ніхто не любить лузерів. І треба всім пахать всередині держави, ззовні”, сказав президент.

Зеленський заявив, що не думає теоретично про переговори з Росією. Та нагадав про українську формулу миру.

“Я просто не думаю теоретично, як можуть пройти ці переговори і що це таке. Ми робимо конкретні кроки: Україна ініціювала “формулу миру” на G20 так крок за кроком, як ми бачимо. І там результат те, що зробила Росія тут, і як це впливає на все: не тільки на нашу безпеку. Тому що є різні кризи, які викликані агресивними кроками РФ: окупація Запорізької атомної станції, блокування моря і всіх ланцюжків. Тому, що я можу вам сказати? Ми запропонували кроки”, сказав президент.

Україну і Європейський Союз чекає майбутнє єдності, заявила сьогодні президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Союзники надалі нарощуватимуть політичну і практичну підтримку України, сказали в НАТО.

Generated by Feedzy