Росія хоче збільшити виробництво снарядів з лазерним наведенням – британська розвідка

Головна Сторінка » Росія хоче збільшити виробництво снарядів з лазерним наведенням – британська розвідка

Росія оголосила, що збільшить виробництво своїх 152-мм артилерійських боєприпасів з лазерним наведенням “Краснопіль-М2” і покращить характеристики снаряду для використання в поганих погодних умовах.

Російська артилерія часто використовує такі снаряди для точного націлювання на окремі українські транспортні засоби. Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, оборонна промисловість РФ нині не виробляє достатньо звичайних боєприпасів. Тому заплановане збільшення виробництва “Краснопіль” є спробою ефективніше використовувати виробничі потужності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пояснили паузу в застосуванні РФ крилатих ракет “Калібр”

Зазвичай Росія використовує безпілотники для позначення цілей для таких снарядів, направляючи лазерний промінь на ціль. Проте, хмарність була ключовим обмежувальним фактором у продуктивності снаряду. Оскільки його лазерний детектор не встигає виявити лазерну енергію та маневрувати для удару.

“Російська промисловість, ймовірно, спробує покращити льотні характеристики “Краснополя” та скоротити час лазерного виявлення снаряду. З наближенням зими доступ Росії до вдосконалених високоточних боєприпасів, ймовірно, стане одним із ключових факторів її операційної ефективності в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Схоже, що російські військові збільшили свої запаси високоточних ракет швидше, ніж передбачалося в попередніх прогнозах, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Росіяни можуть виробляти близько 1,5 млн боєприпасів на місяць. Хоча зараз вони запустили практично безперервне виробництво на своїх заводах, а отже можуть робити навіть більше снарядів.