Діловий костюм і брошка-орігамі: Зеленська в стильному образі прийшла на захід у Києві

Головна Сторінка » Діловий костюм і брошка-орігамі: Зеленська в стильному образі прийшла на захід у Києві

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у нараді, на якій обговорювали реформу шкільного харчування.

У своєму Instagram вона виклала фото й зазначила, що варто не просто змінити шкільне меню, а ростити здорове покоління і суспільство.

“З навчанням пов’язана безліч цілком обґрунтованих тривог. І тому реформа харчування, яку Україна продовжує попри війну, – це та справді гарна новина, яка потрібна батькам. Щоб вони бачили розвиток і розуміли, що про їхніх дітей дбають. Щоб чули від дітей удома, що було нового, хорошого, смачного у школі. Щоб не сумнівалися: у держави є ресурс і бажання не просто виживати, а й розвиватися”, – сказала Олена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сукня міді й елегантна брошка: Зеленська зустрілась з подружжям Макронів у Франції

Додала, що реформа в освіті – додатковий стимул повернутися додому.

“Мами, які мусили поїхати з дітьми за кордон і зараз думають, чи повертатися. Будьмо чесними: саме діти, їхня безпека та якість життя є ключовими в ухваленні цього рішення”, – наголосила Зеленська.

На заході дружина президента з’явилась у чорному діловому костюмі, білій сорочці і туфлях. Образ доповнила стриманою зачіскою, ніжним макіяжем, золотими сережками й брошкою у формі журавля, виконаного у стилі орігамі.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Раніше Олена виступила на відкритті 42-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО. Крім цього оглянула нову фреску французького стріт-арт художника Крістіана Гемі, який присвятив її українським дітям, викраденим Росією. Також відкрила у Парижі Українську книжкову поличку.