fbpx

Росія хоче знищити українську мову – у Путіна написали “підручники”

Головна Сторінка » Росія хоче знищити українську мову – у Путіна написали “підручники”

Країна-агресорка Російська Федерація готує підручник з “класичної української мови” для навчання у школах на окупованих територіях України.

Вихід підручника анонсував російський міністр освіти Сергій Кравцов на нараді у президента РФ Володимира Путіна.

В Москві заявили, що в окупованих районах Донецької і Луганської областей школярів “навчатимуть” за “спеціальними планами, методичними матеріалами”, а “вчителі пройшли відповідне підвищення кваліфікації”.

Раніше Кравцов заявляв, що українські школи на окупованих територіях перейдуть на “російські стандарти”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Возвеличував жорстокість росіян” письменники вимагають закрити музей Булгакова

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь припустив, що підручник окупантів з “класичної української мови” буде таким, як і підручник української мови в радянські часи, повідомляє “Суспільне”.

“Вони будуть точно такими ж, як і підручники з української мови в радянські часи. Де не було української мови, а була російська термінологія з деякими вкрапленнями відцензурованих українських текстів та вправ. Які будуть максимально зближувати російську та українську мови. Це проміжна ланка знищення української мови на окупованих територіях”, сказав мовний омбудсмен.

Російські окупанти відправляють вчителів з Бєлгорода на Луганщину. Також направляють виховательок з РФ для “дитячих садків”, повідомляла українська розвідка.

На Херсонщині російські загарбники погрожують “виселенням і конфіскацією майна” батькам, які не хочуть віддавати своїх дітей на “навчання” за російськими програмами.

Generated by Feedzy