fbpx

“Росія намагається сформувати новий армійський корпус” – що відбувається у Бахмуті

Головна Сторінка » “Росія намагається сформувати новий армійський корпус” – що відбувається у Бахмуті

Ситуація у Бахмуті важка. Однак українські військові намагаються просуватися на флангах противника. А наступ росіян через великі втрати людей та техніки сповільнився. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів військовий аналітик Іван Січень.

“Росіяни втратили дуже багато частин під Бахмутом. Зараз намагаються сформувати новий армійський корпус. Але це нічого не зможе їм дати. Знову почали насильно забирати ув’язнених. Але є нове раніше давали хоч якусь мінімальну підготовку. А зараз просто кидають на фронт”, сказав Січень.

Є ще питання техніки росіяни втратили її багато, додав аналітик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Бахмуті наші війська пробиваються по флангах” Іван Січень

“Намагаються випускати ракети, а бронетанкову техніку фактично не можуть виробляти. Бо втратили можливості через санкції. Вже змушені знімати з довготривалого зберігання такі танки, які були випущені на початку 1950-х. Росіяни, звісно, формують якісь з’єднання, але нормально підготувати особовий склад не зможуть, як і озброїти технікою. Є ще одна проблема для Росії. У прикордонних областях з Україною ведуться фактично бойові дії. Звідти їдуть люди. Тікають лікарі. Чим більше росіяни набиратимуть гарматного м’яса, тим більше їх проблеми загострюватимуться. Для нас ситуація вже немає такого характеру війни, як було влітку минулого року”, пояснив Січень.

Цієї доби активність наступу росіян на Бахмутському напрямку фронту знизилась. В українських військових є незначні просування на флангах на півночі та півдні від Бахмуту, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

У передмісті Бахмута бої тривають. Ворог намагається зайняти вигідні позиції, але йому це не вдається. На певних ділянках ворог в обороні. Зазнає великих втрат.

Generated by Feedzy