fbpx

Укрзалізниця протестує жіночі купе

Головна Сторінка » Укрзалізниця протестує жіночі купе

Укрзалізниця незабаром може запровадити жіночі купе.

Це планують зробити для підвищення безпеки у потягах, повідомили в компанії 23 травня.

“Жіночі купе або вагони існують у деяких країнах Азії та були протестовані в Європі. Поточне рішення залізниці допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів”, ідеться у повідомленні.

Одним із таких заходів стане “пілот” з жіночими купе, зазначив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

Що цьому посприяло?

В Україні з’явилася петиція про створення в поїздах окремих вагонів для жінок і чоловіків. За тиждень її підписало понад 20 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Дії” з’явилася важлива функція для водіїв

Що пропонує перевізник?

Укрзалізниця тестуватиме жіночі купе упродовж декількох місяців та разом із громадою й фахівцями ухвалить рішення щодо масштабування. Це залежатиме від реального попиту та відгуків. Жіночі купе запровадять в експериментальному режимі на декількох обраних маршрутах далекого сполучення, пасажири яких проводять у дорозі багато часу.

Як усе працюватиме?

“На першому етапі послугу з купівлі квитків у жіночі купе можливо реалізувати тільки через мобільний застосунок Укрзалізниці. У 2010 році компанія вже запроваджувала таку послугу, але вона не користувалася попитом, бо була доступною виключно в касах”, звітує відомство.

Усі нові та модернізовані вагони Укрзалізниці, а це близько 15% вагонів у активному використанні, наразі обов’язково оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника.

Укрзалізниця запускає безпересадковий рейс із Австрії. Новий безпересадковий вагон сполученням Відень Чоп Відень розпочав курсування з 24 квітня. Вартість квитка з Чопа до Відня становить 1730 грн, квитки вже доступні в міжнародних касах Укрзалізниці.

Generated by Feedzy