fbpx

Росія направила до українського кордону тисячі військових

Головна Сторінка » Росія направила до українського кордону тисячі військових

У міністерстві оборони Росії заявили, що перекидають військову техніку й солдатів до кордону з Україною для проведення там військових навчань.

Про це повідомила пресслужбу західного військового округу Росії, пише Интерфакс.

На навчання направили майже 3 тис. військових і 300 одиниць військової техніки. Маневри проходитимуть на полігонах у Воронезькій, Білгородській і Брянській областях, які межують з Україною. Також у Смоленській області, розташованій за 100 км від українського кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У США назвали нову дату ймовірного вторгнення Путіна в Україну – NYT

У Державній прикордонній службі України кажуть, що переміщення військ чи техніки не спостерігається.

“Прикордонники України продовжують посилено нести службу на кордоні з РФ. Поряд кордону на суміжній території ми не спостерігаємо переміщення техніки чи військовослужбовців ЗС РФ. Водночас ми враховуємо у своїй оперативно-службовій діяльності інформацію, пов’язану з військовими навчаннями в РФ”, – сказав речник відомства Андрій Демченко.

Уздовж кордону з Україною на кінець листопада 2021 року Росія зосередила майже 92 тис. військових і значну кількість техніки у своїх західних областях та окупованому Криму. Українська й американська розвідки попереджають, що Кремль може готувати повномасштабне вторгнення.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що воно може розпочатися в січні-лютому 2022-го. Офіційно Москва це заперечила. Проте висловлювання деяких кремлівських посадовців свідчать про протилежне.