fbpx

Тесть Зеленського працює помічником “слуги” в Раді

Головна Сторінка » Тесть Зеленського працює помічником “слуги” в Раді

Батько дружини президента Олени Зеленської Володимир Кияшко працює помічником на громадських засадах у нардепа із фракції “Слуга народу”, голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка.

Про це повідомляє “Чесно”.

Тесть Зеленського розробив проєкт застосування відходів промисловості в дорожньому будівництві. Документ передали в Міністерство інфраструктури, яке його має впровадити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський у батьків пригостив американських журналістів салом

Зі слів Бондаренка, батько першої леді давно займається темою перероблення промвідходів.

“Я відповідаю за екологію, маю завдання – знизити вплив токсичних речовин або зменшити кількість відходів, які зараз на сміттєзвалищах і шламосховищах. Для того, щоб ці відходи пішли на перероблення.

Саме цим і займається мій помічник пан Кияшко. Він із Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління розробив проєкт застосування відходів промисловості в дорожньому будівництві”, – сказав депутат.

Також розповів, що Кияшко має основне місце роботи – викладач. А в парламенті працює на громадських засадах.

“Тому я його не навантажую роботою”, – розповів “слуга”.

Володимир Кияшко є кандидатом технічних наук і викладачем, доцентом кафедри “Залізнична колія та колійне господарство” Київського інституту залізничного транспорту. Викладає дисципліну “Будівельні конструкції та будівлі на транспорті”.

Має низку зареєстрованих патентів, зокрема патент на корисну модель “Циліндр електромеханічного пристрою типу “Рольганг” системи примусового зупинення автотранспортних засобів”.

Раніше очолював підприємство Криворіжмонолітбуд. З дружиною Ольгою є засновником фірми Техноімпульс, яка виробляє будівельні металеві конструкції і бетонні розчини.

У Верховній Раді є щонайменше 12 родичів нардепів, які допомагають іншим депутатам за гроші. На оплату їхньої праці торік витратили майже 2 млн грн, а за два роки – понад 4,5 млн грн.

У вересні 2020-го ВР ухвалила закон, який забороняє близьким родичам бути помічниками-консультантами депутатів усіх рівнів.