Росія не може просуватися широким фронтом – генерал-лейтенант Іван Гаврилюк

Головна Сторінка » Росія не може просуватися широким фронтом – генерал-лейтенант Іван Гаврилюк

Російські окупаційні війська намагаються наростити інтенсивність бойових дій, щоб продавити лінію фронту. Однак не мають необхідної потуги. Про це у своєму блозі на “Новое время” заявив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.

“Наразі противник не має необхідної потуги просуватися вперед широким фронтом, – зазначив Іван Гаврилюк. – Не можуть досягнути цілей”.

Генерал-лейтенант передбачає, що росіяни затягуватимуть війну, намагатимуться тримати нинішній темп, переходитимуть до позиційної форми ведення бойових дій.

“Такий варіант їх влаштовує, – пояснює Іван Гаврилюк. – Бо росії потрібен час для набуття нових спроможностей. Застосовуючи тактику тривалої війни, Кремль прагне сформувати у Заходу думку, що виграти війну в Росії неможливо. Бо Росія має величезні ресурси. Розраховують на втому наших союзників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща заявила про повернення Холодної війни

Захід підтримуватиме Україну і надалі. Бо європейці усвідомлюють загрози від нинішньої Росії.

У Європі розуміють, що Україна для Путіна – не єдина ціль у його імперських планах”, – каже генерал-лейтенант”.

Російська Федерація не має достатньої кількості військ і боєприпасів, щоб розпочати в Україні масштабний наступ.

Росія зазнає дуже великих втрат на полі бою, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки, заявив на брифінгу для журналістів перед відкриттям саміту Альянсу у вівторок високопоставлений посадовець НАТО.