Росія у Чорному морі готує операцію “під чужим прапором”

Головна Сторінка » Росія у Чорному морі готує операцію “під чужим прапором”

Росія у Чорному морі готує операцію “під чужим прапором”.

Це може бути атака іноземного судна, у якій Кремль звинуватить Україну або ж удар із палуби самого судна, яке нібито йтиме під іноземним прапором, заявила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Найімовірніше, йдеться про те, що росіяни запустять будь-яке судно під виглядом не російського. Тобто імітація іноземного судна, з якого може відбутися атака. Щоб перекласти провину на Україну це класична практика окупантів”, зазначила вона.

Саме так російські війська роблять і на тимчасово захоплених територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Одеса для Путіна ціль номер один” Олексій Гончаренко

“Навколо Кримського півострова навігація все ще продовжується. І там вона досить жвава. Саме там курсують судна, зокрема й іноземні. Вони завозять і вивозять вантажі в ті порти, які фактично є на тимчасово окупованій території. Ця проблема навігації дуже давня, ще з часів окупації Криму. Але факт, що там курсує багато іноземних суден, наявний”, додала Гуменюк.

Саме там Росія може вдатися до провокації під виглядом імітації будь-яких дронів: підводних чи надводних. Або навіть збройної ракетної атаки, щоб спровокувати нестандарту ситуацію з обстрілом іноземного судна і звинуватити в цьому Україну.

Збройні сили України продовжать завдавати ударів по окупованому росіянами Криму та Кримському мосту. Це потрібно, щоб зруйнувати логістику ворога, заявив міністр оборони України Олексій Резніков.