fbpx

Росія заявила, що продовжить свої військові навчання

Головна Сторінка » Росія заявила, що продовжить свої військові навчання

Посольство РФ у США заявило, що Росія продовжить проводити свої військові навчання.

Про це повідомляє посольство у Twitter.

“Де і коли проводити військові навчання на території нашої країни це наш вибір. Ми продовжимо їх проводити, оскільки це відповідає інтересам безпеки Росії”, – йдеться у заяві.

Перед цим 10 січня у Женеві між США і РФ відбулися переговори у Женеві щодо “гарантій безпеки”, які пропонував Кремль. Як повідомляє “Интерфакс”, після переговорів під час брифінгу журналісти запитали у прес-секретаря Держдепартаменту США Неда Прайса, куди Росія має відвести війська задля добитися деескалації біля кордонів України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість російських військових на кордонах України не зменшується – Пентагон

Прайс заявив, що США вимагають відведення військ РФ від кордону з Україною на місця постійної дислокації або транспарентності при проведенні навчань.

Принцип “відкритих дверей” НАТО не підлягає обговоренню. Про це заявила заступниця держсекретаря США Венді Шерман за підсумками переговорів з РФ у Женеві 10 січня. Також заявила, що США при контактах з РФ не збираються ухвалювати рішення щодо долі України без участі України, Європи без Європи і НАТО без НАТО. Шерман сказала, що РФ не дала прямої відповіді, чи готова до деескалації ситуації на кордоні з Україною.