Росія знала про плани нападу на Ізраїль – ГУР

Головна Сторінка » Росія знала про плани нападу на Ізраїль – ГУР

Росіяни передали терористам ХАМАСу певну інформацію з врахуванням їх досвіду, отриманого на війні в Україні.

Москва мала інформацію про плани атакувати Ізраїль. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає “24 канал”.

Росіяни передали палестинцям західну зброю, яку захопили під час боїв в Україні, щоб звинуватити нашу державу. Російські пропагандисти та противники військової підтримки України на Заході оперативно на це реагують. Але наші західні партнери усе розуміють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ передала бойовикам ХАМАСу захоплену в Україні трофейну зброю партнерів – ГУР

“З цього можна зробити висновки. І є інформація, що держава-агресорка Росія володіла інформацією про плани атак на Ізраїль. Є інформація про взаємодію, зокрема, російських ПВК з бойовиками ХАМАС з приводу обміну досвідом використання російсько-української війни та інших елементів”, – вказав Юсов.

Україна не має жодного інтересу та мотиву передавати комусь озброєння, бо воно потрібне на фронті. А Росія відома своєю взаємодією з терористичними та радикальними організаціями. Їхні офіційні делегації відвідували Москву.

“Тому сам факт такої взаємодії – це додаткова легітимізація, обмін інформацією. Звичайно, можна говорити про політичну причетність та відповідальність держави-агресорки. Насамперед мають бути оцінки міжнародної спільноти, інституцій. Я переконаний, що такі оцінки будуть”, – наголосив представник ГУР.

В Ізраїлі офіційно оголосили війну. Військово-політичний кабінет Ізраїлю підтримав запровадження пункту 40 Алеф.

Цього не відбувалося із 1973 року, повідомляє державна радіостанція Ізраїлю Kan. Пункт 40 Алеф надає повну свободу дій військовим. Армія має доповідати політичному керівництву країни.

Вранці 7 жовтня бойовики ХАМАС завдали масованого ракетного удару по Ізраїлю.

Крім того, бойовики розпочали наземне вторгнення на ізраїльську територію. Члени ХАМАС захоплювали території, вбивали людей та брали заручників. Посольство Ізраїлю в США повідомляло про 100 викрадених бойовиками ізраїльтян.

У перший день війни на територію Ізраїлю із Сектору Гази могли проникнути до 1 тис. бойовиків угруповання ХАМАС. За даними ЦАХАЛ, для цього терористи використали зроблені в прикордонному паркані безпеки декілька десятків “дірок”.

Іран із серпня готував із угрупованням ХАМАС комбінований план вторгнення в Ізраїль. Представники служби безпеки Ірану допомогли ХАМАСу спланувати атаку й дозволили напад під час зустрічі в Бейруті минулого понеділка.