Росія знову влаштувала пекельну добу на Донбасі: фото наслідків 

Home Новини звідусіль Росія знову влаштувала пекельну добу на Донбасі: фото наслідків 

На Донеччині упродовж 22 квітня окупанти обстріляли 13 населених пунктів. Є загиблі та поранені серед цивільних.

Ворог обстрілював мирне населення з авіації, “Градів”, танків, важкої артилерії, повідомила пресслужба Нацполіції України.

Зазначається, що руйнувань зазнав щонайменше 51 цивільний об’єкт. Це житлові будинки, школа, дитячий табір, ферма, адмінбудівлі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Маріуполі окупанти примусово мобілізують чоловіків в армію так званої ДНР

“Минулої доби росіяни вдарили по таких населених пунктах Маріуполь, Лиман, Слов’янськ, Дружківка, Добропілля, Авдіївка, Олександрівка та Черкаське Черкаської громади, Новгородське, Богатир, Привілля, Богоявленка, Нью-Йорк”, – ідеться в повідомленні.

Поліцейські відкрили кримінальні провадження за статтею порушення законів і звичаїв війни.

22 квітня стало відомо, що окупаційна армія Російської Федерації під час “другої фази “спецоперації” планує встановити повний контроль над Донбасом і Південною Україною. Також забезпечити коридор до окупованого нею Криму. Вийти до кордонів з Молдовою Росія хоче задля того, щоб нібито “захищати російськомовних” там.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував заяву Росії. За його словами, Україна має сценарії захисту.