Росія зруйнувала термінал “Нової пошти” у Слов’янську

Головна Сторінка » Росія зруйнувала термінал “Нової пошти” у Слов’янську

2 липня росіяни вдарили БПЛА по Слов’янську Донецької області.

Є влучання по терміналу “Нової пошти”, заявив начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях. Працівники не постраждали.

“Термінал знаходився на вулиці Літературній. Крім того, зафіксоване влучання в районі вул. Торецько-Набережна”, – розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія зруйнувала ще одне відділення “Нової пошти”

У “Новій пошті” підтвердили знищення терміналу і показали фото.

“Уточнюється сума збитків, завданих внаслідок удару, відомо про орієнтовно 300 знищених посилок і 5000 вцілілих. На місці працює поліція та ДСНС. Компанія оперативно перебудовує сортування посилок та логістику, однак можливі затримки у відправленнях зі Слов’янська та у місто з усіх регіонів України”, – зазначили там.

Додаткову інформацію про відправлення можна знайти у трекінгу в застосунку.

Вночі ворог атакував ударними безпілотниками Ізмаїл на Одещині. Унаслідок влучання виникла пожежа та руйнування відділення “Нової пошти”, повідомили в ДСНС 30 травня. Також пошкоджено вантажні автомобілі.