fbpx

Росіянам хочуть заборонити вʼїзд до ЄС у новому пакеті санкців – Естонія готує офіційне звернення

Головна Сторінка » Росіянам хочуть заборонити вʼїзд до ЄС у новому пакеті санкців – Естонія готує офіційне звернення

Естонія пропонує заборонити громадянам Росії вʼїзд до Євросоюзу у восьмому пакеті санкцій. Уряд країни звернеться до Європейської комісії з офіційною пропозицією

Важливо прискорити ухвалення чергового пакета санкцій, щоб збільшити та посилити обмежувальні заходи та системно діяти для послідовного підвищення ціни агресії для РФ. Про це заявив міністр закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу, повідомляє пресслужба МЗС, передає Укрінформ.

“Як міністр закордонних справ я також закликаю уряди інших європейських країн запровадити додаткові внутрішні санкції, щоб зупинити поїздки громадян країни-агресора Росії до Європи, і працювати разом, щоб закрити шенгенську візову зону для громадян РФ”, – наголосив Рейнсалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба жорстко відповів Шольцу, який виправдовує росіян

За його словами, у межах восьмого пакета санкції проти Росії обмеження у сферах економіки, енергетики та торгівлі мають бути розширені. Також під санкції додатково мають потрапити фізичні та юридичні особи. Зокрема, йдеться про обмеження на поїздки громадян РФ до ЄС.

18 серпня Естонія припинила пропускати громадян РФ із шенгенськими візами, виданими естонським урядом. Фінляндія оголосила про скорочення видачі віз росіянам на 90% через війну Росії проти України.

Захід має закрити кордони для громадян Росії, заявляв президент України Володимир Зеленський.

Міністри країн ЄС обговорять заборону видавання шенгенських віз громадянам Росії, імовірно, наприкінці цього місяця.