Росіяни дали Єфросиніній 7 років колонії. Ведуча красиво відповіла

Головна Сторінка » Росіяни дали Єфросиніній 7 років колонії. Ведуча красиво відповіла

Українську телеведучу Машу Єфросініну засудили до семи років колонії у Росії. Її звинувачують у поширенні військових “фейків” за мотивами політичної ненависті.

Крім цього московський суд заборонив блогерці адмініструвати сторінки в Інтернеті протягом трьох років. Російські прокурори просили для Єфросініної 7 років у колонії загального режиму, але при цьому врахувати наявність у неї малолітнього сина.

На своїй сторінці в Instagram Маша відреагувала на “вирок”.

“Знов отримую привітання від друзів…І знов рефлекторно хочеться пожартувати над абсолютною дикістю цих заочних вироків. Хр*н би з нею, з колонією, але ж масковськай суд заборонив мені мої сторінки вести. Шта дєлать, люди?”, написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єфросініна пояснила, чому мовчить про скандал з Горбуновим

Єфросініна наголосила, що Україна та Росія не просто різні країни, а паралельні реальності.

“Чи знайдуться ще люди, в яких язик ворухнеться назвати нас “братськими народами”? Адже саме, боючись таких шизофренічно брєдових вироків, жодна медійна та звичайна людина в Росії не дістає з дупи свого язика вже півтора роки. Страх та віра у всесильність пануючого режиму тотально хворої з*л*пи засадила по домівках більш ніж сто мільйонів людей, яки бояться лайк поставити під чесним дописом…”, висловилась ведуча.

Зазначила, що залякування змушує російських артистів, які були раніше при глузді, давати концерти на просочених українською кровʼю маріупольских руїнах.

“Росія це задзеркалля, це темрява, а не країна. Це вигнанець, який підтримує кисень під ковпаком режиму, клепаючи такі вироки всім, хто каже правду”, написала вона.

Маша звернулась і до російських колег.

“Мені чхати на всі ці вироки. Знаєте чому? Бо я вільна: у своїх діях, у своїх висловлюваннях, у своїх рішеннях. В своїй країні. А ви ні. Я не заробляю ні копійки, ні за одну свою посаду з позицією, прикиньте, так буває. Я не можу вилетіти з Києва літаком вже півтора року, а ви вільно пересуваєтеся світом (поки що). Я живу в країні, яку терор вашого диктатора веде в економічну та ментальну прірву. Але я вільніша за вас, рабів. І вашої всієї плішивої влади. Вона піде рано чи пізно. Вона залишить вас у руїнах власної ганьби перед усім світом”, підсумувала блогерка.

Раніше Єфросініна розповіла про складний період у стосунках з чоловіком Тимуром Хромаєвим, який вже рік захищає Україну на фронті. Зірка зізналась, їй дуже складно жити в очікуванні коханого.