fbpx

Росіяни хочуть нестерпного життя українцям. Кулеба звернувся до ЄС

Головна Сторінка » Росіяни хочуть нестерпного життя українцям. Кулеба звернувся до ЄС

Європейський Союз має повністю заборонити російські пропагандистські медіа, які розпалюють геноцид.

Російські пропагандисти у своїх ефірах визнають, що РФ бомбить критично важливу інфраструктуру України, щоб створити нестерпні умови життя для мирного населення. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter.

Під час випуску пропагандистського токшоу на російському телеканалі НТВ член Держдуми РФ Борис Чернишов заявив, що ракетні удари по Україні це “прояв святої ненависті” росіян до українців. Російський депутат заявив, що українці мають “замерзнути і згнити”.

Інший учасник токшоу, політолог Володимир Сергієнко заявив, що метою ударів по цивільній інфраструктурі є спроба примусити Україну до капітуляції “на підставі нестерпних умов для цивільного населення”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський радіоведучий хоче розстрілювати українців показали обличчя мразоти

“Вони визнають, що Росія бомбить критично важливу інфраструктуру України, щоб створити нестерпні умови життя для мирного населення, і закликають до нових ударів. Російська державна пропаганда у ЄС та інших країнах має бути повністю заборонена”, заявив Кулеба.

Incitement of genocide on Russian state TV is in full swing. They admit Russia bombs out Ukraine’s critical infrastructure to inflict unbearable conditions of life on civilians and they call for more strikes. Russian state propaganda in the EU and elsewhere must be fully banned. https://t.co/a6tfi52Mi5

Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) November 20, 2022

15 листопада російські терористи завдали масованих ракетних ударів по Україні.

Росіяни запускали ракети Х-101 та Х-555 з літаків стратегічної авіації ТУ- 95 і ТУ-160. Основну масу ракет випустили зі стратегічних бомбардувальників з району Каспію і Ростовської області. Решта ракет типу “Калібр” з акваторії Чорного моря.

Українська ППО збила 70 із 90 російських ракет.

За вісім місяців повномасштабної агресії Росія випустила по Україні орієнтовно 4500 ракет.

Generated by Feedzy