“Росіяни кидають у бій авіацію” – де на фронті найбільш гаряче

Головна Сторінка » “Росіяни кидають у бій авіацію” – де на фронті найбільш гаряче

Особливо активне використання авіації російськими окупантами фіксується саме на Авдіївському та Маріїнському напрямках.

Збройні сили не зупиняють штурмові дії на південному флангу від Бахмуту, росіяни посилюють тиск на наші позиції на північному флангу від міста. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий експерт Іван Киричевський.

“Особливо активне використання авіації російськими окупантами фіксується саме на Авдіївському та Маріїнському напрямках. У той час як наші війська не зупиняють штурмові дії на південному флангу від Бахмуту, росіяни посилюють тиск на наші позиції на північному флангу від міста. Водночас не варто випускати з уваги, що наші війська і далі утримують околиці самого міста Бахмут. На півдні рашисти посилюють артилерійські та авіаційні обстріли Херсона та інших населених пунктів на правобережжі саме тому, що сподіваються терором проти цивільних хоч якось завадити діям ЗСУ. Якщо щось і варто обговорювати, оберігаючи “туман війни”, то це скоріше проблеми самих рашистів на Лівобережжі, які вони демонструють відкрито. Судячи з усього, росіяни мають настільки великі проблеми із нашими дронами, і їх РЕБ настільки безсила, що окупанти вже й там почали вішати в деяких місцях “антидронові” сіті на деяких дорогах, як вони це робили в свій час біля Бахмуту”, – повідомив Киричевський.

Треба особливу увагу звернути на повідомлення про те, що Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів розмову із начальником Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Чарльзом Брауном, додав експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Куп’янськ під загрозою” – Росія нарощує зусилля для наступу

“Бо там прозвучало дві базисні речі. Перша що наші війська “продовжують ведення наступальних дій на визначених напрямках та завдають противнику значних втрат у живій силі та техніці”. З цього випливає, що формулювання про “позиційний тупик” навіть з точки зору самого Залужного це була апеляція скоріше до термінів оперативного мистецтва, а не до реальної оцінки положення на фронті в тому числі для західних партнерів, і що наші війська продовжують наступати, де це можливе. Друга базисна річ що нашим захисникам від західних партнерів треба в першу чергу снаряди, дрони та засоби ППО. Тобто історія з тим, що для перемоги над ворогом нам треба працювати над технологічною перевагою, нікуди не дівається”, – пояснив Киричевський.

Ситуація на фронті навколо Бахмута Донецької області ускладнилася. Росіяни на Донбасі штурмують по всьому відрізку, маючи значну перевагу в дронах, розповів командир роти “Ахіллес” Юрій Федоренко. Він наголосив, що наразі у армії РФ більше дронів ніж у ЗСУ. Упродовж дня по одному з напрямків окупантами було застосовано близько 50 FPV дронів.