Росіяни можуть оточити Авдіївку у найближчі дні або тижні – Bild

Головна Сторінка » Росіяни можуть оточити Авдіївку у найближчі дні або тижні – Bild

Російські війська продовжують просуватися в Авдіївці на двох напрямках.

До оточення міста залишилися максимум тижні. Експерт Bild з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке повідомив, що особливо небезпечно є ситуація в центрі міста. Там збройним силам РФ залишилося близько 200 метрів до одного з останніх шляхів постачання угруповання ЗСУ.

Експерт пояснив, що є ще одна дорога, яка веде в населений пункт біля села Північне, але й там РФ знаходиться в “сотнях метрів”.

“Якщо ці шляхи переріжуть, місто буде оточене і впаде. Поки що це не так, але деякі виходять із того, що до цього залишилися дні або максимум тижні”, – заявив Рьопке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На порятунок Авдіївки кинули одну з кращих бригад ЗСУ – Forbes

Аналітик пояснює, що РФ має успіхи на цьому напрямку через кількісну перевагу – наразі вона становить близько п’яти до одного. Крім того, РФ має перевагу у повітрі. По місту постійно б’ють фугасними авіабомбами ФАБ-500, ФАБ-1000 і ФАБ-1500.

Водночас із цим, за інформацією Bild, в Україні немає достатньої кількості засобів ППО, аби відбивати ці атаки.

“ЗСУ не вистачає і солдатів на землі, тому часто проти груп російської піхоти, що наступають, діють лише безпілотники”, – пише Bild.

Російська Федерація продовжує штурми в районі Авдіївки.

Туди було перекинуто підрозділи російських спецпризначенців. Про це в ефірі телемарафону заявив речник Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій.

За його словами, росіяни біля Авдіївки раніше застосовували тактику малих піхотних груп. Однак останнім часом вони змінили свої дії і стали залучати більше бронетехніки – танки та бойові машини піхоти.

Окрім цього до Авдіївки було перекинуто спецпідрозділи.