Росіяни на півдні розгортають нову дивізію ПДВ

Головна Сторінка » Росіяни на півдні розгортають нову дивізію ПДВ

Повітряно-десантні війська Російської Федерації розпочали розгортання в Україні нещодавно сформованої 104-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії.

Цьогоріч у серпні росіяни оголосили про плани відтворити 104 десантно-штурмову дивізію, яку у 1998 році скоротили до бригади, йдеться у свіжому зведенні Міністерства оборони Великої Британії, оприлюдненому 30 листопада.

“До її підпорядкування, ймовірно, входять 337 полк, додатковий маневрений полк і 52 полк і артилерійська бригада. Дивізія, швидше за все, буде погано навчена і навряд чи відповідатиме колишнім елітним стандартам ПДВ”, – зазначає британська розвідка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія почала застосовувати “вдосконалені” касетні авіабомби – британська розвідка

З переходом 104-ї ГДШД кількість дивізій у бойовому порядку ПДВ збільшиться до п’яти.

“Бригада піддасться пильній увазі з боку російського генерала, який відповідає за Херсон. Генерал-полковник Михайло Теплинський є командувачем ПДВ”, – пише відомство.

У підрозділах ворога на південному фронті продовжує падати моральний дух і бойові можливості. Росія не здатна створити згуртовану командну структуру серед своїх сил. Це призвело до загострення положення російської армії на лівому березі Херсонської області. Окупанти дедалі частіше відмовляються проводити штурми, сказано у свіжому звіті американських аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

Росіяни останніми днями домоглися невеликих успіхів в районі Авдіївки в Донецькій області у спробі взяти місто в “кліщі”. Цей наступ окупантів коштував РФ тисячі солдатських життів.

З початку жовтня окупанти просунули лінію фронту в цьому районі вперед на 2 км. Хоча це і скромний наступ, він, імовірно, став одним із найбільших досягнень Росії з весни 2023 року. Воно коштувало задіяним у наступі підрозділам тисяч жертв, повідомила британська розвідка.