Росіяни намагаються атакувати на Лиманському напрямку і хочуть захопити Куп’янськ

Головна Сторінка » Росіяни намагаються атакувати на Лиманському напрямку і хочуть захопити Куп’янськ

Росіяни намагаються контратакувати та вести наступ на Лиманському напрямку.

Тривають активні бойові дії в напрямку Синьківки. Успіхів окупанти не мають, розповів начальник служби зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону, пише Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни провалили атаку на Кліщіївку

У разі успіху ворога на цьому напрямку це дасть можливість розвинути атакувальні дії безпосередньо на сам Куп’янськ і вийти на берег річки Оскіл.

“На даному напрямку противник намагається знайти слабкі сторони в українській обороні. Проводиться перегрупування. За рахунок того, що там місцевість більш лісова, більше спрямовується керованих авіаційних бомб на цьому напрямку. Слід розуміти, що ця зброя має велику руйнівну дію шляхом ваги”, – сказав Фітьо.

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

ЗСУ надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра Херсонської області. Продовжують завдавати вогневого ураження противнику, ввечері 20 листопада повідомив Генштаб ЗСУ.