fbpx

Росіяни почали залучати до війни дітей із окупованих територій

Головна Сторінка » Росіяни почали залучати до війни дітей із окупованих територій

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області російські окупанти вчиняють найстрашніший злочин: впливають на свідомість дітей і готують їх до участі у війні.

Для цього загарбники створили десяток мілітарних організацій, де пропагують “великую Россию” і необхідність їй служити. Про це в ефірі телемарафону повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мелітополі нова “бавовна”. Пишуть про ліквідацію колаборанта

“Виділили 18 млрд руб. на зомбування дітей. Організували “добровольную молодежную дружину” і прямо заявили, що вона буде допомагати “ополчению” під час контрнаступу Збройних сил України”, повідомив Федоров.

За його словами, окупанти зрозуміли, що легше за все маніпулювати нашими дітьми, а тепер вже не соромляться відкрито говорити, що “готують з них гарматне м’ясо”.

“Залучення дітей до участі в збройних конфліктах це злочин, за який будуть відповідати і окупанти, і місцеві зрадники”, резюмував мер Мелітополя.

У неділю, 19 березня, Збройні сили України знищили російський командний пункт поблизу захопленої Василівки на Запоріжжі.

Його окупанти облаштували в підвалі села Мала Білозірка. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram.

Місце розташування командного пункту вдалося встановити завдяки співпраці Сил спротиву і ЗСУ, зауважив міський голова.

Generated by Feedzy