Росіяни просунулися у напрямку Вовчанська – DeepState

Головна Сторінка » Росіяни просунулися у напрямку Вовчанська – DeepState

Російські війська окупували село Лук’янці на півночі Харківської області, а також просунулися у напрямку міста Вовчанськ.

Водночас село Зелене знаходиться під контролем українських військових. Звідти тривалий час не було зв’язку, тому вважалося, що населений пункт окупований. Про це повідомили аналітики української OSINT-спільноти DeepState.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Веніславський пояснив, як росіянам вдалося підібратися до Вовчанська

Росіяни змогли просунутися у Глибокому, поблизу Ягідного, південніше від Первомайського, Красногорівці, біля Старомайорського та Вербового.

Як зазначили у Генеральному штабі України,

Станом на 23:00 13 травня на харківському напрямку ЗСУ відбили 13 ворожих атак, знищили 164 солдатів армії РФ та 25 одиниць техніки, повідомили у Генштабі України.

На Харківському напрямку оперативна обстановка залишається складною та динамічно змінюється. Сили оборони продовжують відсіч збройної агресії Російської Федерації.

Ведуться бої за прикордонне місто Вовчанськ. Ворог задіяв значні сили для ведення наступу на місто у складі до п’яти батальйонів та не рахується із власними втратами.

Вовчанськ, що на Харківщині, поступово “перетворюється” на Бахмут чи Мар’їнку, заявив начальник поліції Харківської області Володимир Тимошко.