“Росіяни приходять, “як зомбі”: українські військові розповіли про бої під Авдіївкою

Головна Сторінка » “Росіяни приходять, “як зомбі”: українські військові розповіли про бої під Авдіївкою

Росіяни в районі Авдіївки штурмують позиції українських захисників, “як зомбі”.

Але ця тактика дає результати, зокрема й через чисельну перевагу ворога. Про це журналістам The Wall Street Journal розповіли українській військові.

У Силах оборони зауважили, що окупанти змінили тактику після жовтневих провалів. Тепер вони посилають вперед невеликі групи піхоти, РФ може дозволити собі втрачати тисячі людей заради невеликої вигоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росяни побудували оборону зразка Другої світової”: полковник про контрнаступ ЗСУ на південному фронті

“Ми все ще мотивовані, але ми виснажені. Російська піхота взяла терикон, повзаючи по тілах своїх товаришів, поки в нас не закінчився боєкомплект”, – сказав солдат 110 бригади Олександр Сергійчиков.

Інший військовий, боєць 47 бригади Богдан Лисенко, який керує автоматичною гарматою на бойовій машині піхоти Bradley, розповів, що росіяни приходять, “як зомбі”. Ба більше, вони навіть носять налобні фанарики, які є знахідкою для будь-якого кулеметника.

“Вони не дурні. Це стратегія. Вони шукають слабкі місця, а потім йдуть туди. У нас недостатньо боєприпасів, а у них достатньо людей”, – сказав командир Bradley у 47 бригаді старший солдат Михайло Коцюрба.

Біля Бахмута на фронті на Донбасі також тривають важкі бої. Українські захисники відбивають всі ворожі штурми

Для штурмів українських позицій на усіх напрямках російські окупанти продовжують використовувати підрозділи “Шторм Z” і “Шторм V”, які сформовані з ув’язнених та військових штрафників, повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський у Telegram.