“Росіяни тупі”: Кім пояснив, чому на Миколаївщині не планують відкривати школи для очного навчання

Головна Сторінка » “Росіяни тупі”: Кім пояснив, чому на Миколаївщині не планують відкривати школи для очного навчання

Російські загарбники майже усі заклади освіти на Миколаївщині позначили як військові цілі.

Через це проводити навчання там офлайн не можна. Про це сказав голова обласної військової адміністрації Віталій Кім під час брифінгу в ОДА 28 жовтня, відповідаючи на запитання журналістів, чому не працюють школи, як в інших регіонах.

Кім нагадав, що Миколаївщина тривалий час була прифронтовим регіоном і деякі навчальні заклади нетривалий проміжок часу використовувалися нашими військовими.

“Тому росіяни їх усі позначили як військові цілі. Там давно немає військових, але росіяни ж тупі і будь-якої миті, навіть через пів року, вони можуть вдарити по школі чи іншому освітньому закладу. Отож ми не можемо ризикувати і проводити навчання офлайн”, – сказав Кім.

Він зауважив, що радилися з цього питання багато разів, зважували всі “за” і “проти”, але вирішили все ж трохи ще почекати.

У ніч проти 27 жовтня Миколаївщина зазнала ворожої атаки дронами типу Shahed 131/136. Два з них було знищено силами та засобами протиповітряної оборони.

Інформацію щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу повідомив уранці очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім.