Росіяни вдарили по зерну, яке очікували Китай, Ізраїль і країни Африки

Головна Сторінка » Росіяни вдарили по зерну, яке очікували Китай, Ізраїль і країни Африки

Ударами по складах та елеваторах з зерном росіяни пошкодили майже 40 тис. т зерна, яке очікували країни Африки, Китай, Ізраїль.

Найбільших руйнувань зазнав порт Ізмаїл. Пошкоджено морський вокзал та інфраструктуру Українського Дунайського пароплавства, ключового українського вантажоперевізника на Дунаї. Про це повідомив міністр відновлення, розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Росіяни атакували інфраструктуру портів Дунайського кластеру іранськими дронами, нагадав міністр.

“Це самі ті порти, які сьогодні стали основою глобальної продовольчої безпеки”, − сказав Кубраков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Африканці почали розуміти, що голодом морить їх Росія

“Українське зерно незамінне для світу і в найближчі роки не може бути заміненим жодною іншою країною. Саме тому будь-яке порушення логістичних ланцюгів викликає дефіцит та стрибок цін, який впливає на кожну людину в світі”, − повідомив міністр.

Світ має чинити опір. Атаки на українські порти загроза світу, сказав Кубраков.

“Ми здатні захистити себе, наші сили ППО вміють ефективно застосовувати зброю. Нам потрібно її більше. Кожна установка збережене життя. Швидкість та рішучість це доля сильних”, − заявив міністр.

У ніч на 2 серпня російські терористи атакували Україну іранськими ударними безпілотниками Shahed-136/13. Повітряні сили ЗСУ знищили 23 дрона, більшість з яких на Київщині та Одещині. Частина запущених ворогом дронів уразила портову інфраструктуру в Одеській області.

Окупанти випустили іранські дрони з Азовського моря через Чорне, атака була спрямована по півдню Одещини. Внаслідок атаки виниклі пожежі на промислових і портових об’єктах, пошкоджено елеватор.

Після російської атаки на порт в Ізмаїлі зросли ціни на продовольство.