Росіяни захищаються краще, ніж очікувалося – Bild

Головна Сторінка » Росіяни захищаються краще, ніж очікувалося – Bild

Перші атаки українських військових на південному напрямку могли бути лише перевіркою ворожих ліній для моніторингу реакції Росії на просування ЗСУ.

Про це пише німецьке видання Bild з посиланням на кілька джерел у військових колах України.

“Ще одна версія – нинішні атаки могли бути відволікаючими, щоб замаскувати фактичний основний напрям контрнаступу. Але одне вже зрозуміло: той, хто розраховував, що Україна швидко переможе, як тільки на поле бою виїдуть західні танки та БТРи, – помилявся”, – пише видання.

Bild також припускає, що все схоже на те, що Україна не буде проводити масований наступ усіма новими формуваннями, а використовуватиме їх точково у різних місцях.

На думку автора матеріалу Юліана Рьопке, стає дедалі очевиднішим, що “перемоги до кінця року”, про яку говорять деякі українські політики і навіть західні військові експерти, ймовірно, не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ просунулися ще на 1400 м на Бахмутському напрямку

“Наступальні зусилля України зі звільнення своєї країни можуть розтягнутися на роки. Навіть якщо Росія наразі не здатна на нові наземні атаки на територію України; оборонні лінії, які Кремль побудував протягом останніх 15 місяців на півдні та сході окупованої країни, здається, поки що тримаються”, – пише автор.

За даними Bild, у четвер, 8-го червня, на південь від міста Оріхів одна з українських механізованих бригад зазнала втрат. За інформацією видання, бригада нібито втратила до 15 танків і БМП західного зразка. Поки що є лише візуальні докази знищеного Leopard 2A4, втраченої БМП Bradley та підірваної протимінної машини MaxxPro.

Тим не менш, спроби атаки та втрати України слід розглядати в контексті.

Лише дві танкові роти були розгорнуті у Великих Новосілках в понеділок і в Оріховому в четвер. Дві з понад 75, які Україна мобілізувала для контрнаступу.