Росіяни заявили про ракетну атаку на Крим: є приліт по військовій базі

Головна Сторінка » Росіяни заявили про ракетну атаку на Крим: є приліт по військовій базі

В тимчасово окупованому Севастополі пролунали вибухи.

В місті оголошено повітряну тривогу. Місцеві Telegram-канали повідомили, що повітряну тривогу в місті оголосили о 14:34, там пролунав гучний вибух, а над Севастопольською бухтою видніється димова завіса.

За словами очевидців, пролунало щонайменше п’ять вибухів. Тим часом так званий “губернатор” тимчасової окупаційної влади Росії Михайло Развожаєв стверджує про роботу протиповітряної оборони.

В Євпаторії, а також Сакському районі, як пише “Кримский ветер”, активно працює протиповітряна оборона росіян. В небі видніється дим.

Росіяни жаліються на ракетну атаку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ сказали, що буде з Кримським мостом

“ЧП/Cевастополь” стверджує про те, що росіяни, нібито, збили вісім ракет над Чорним морем. Водночас є приліт по військовій базі

“Очевидці заявляють про приліт по військовій базі у Гвардійському Сімферопольського району. Тим часом протичовновий літак Бе-12 патрулює вздовж західного узбережжя Криму”, – йдеться у повідомленні.

Тим часом Развожаєв стверджує про те, що дим у районі Севастопольської та Південної бухт, нібито, є табельним засобом маскування.

Як пише “Атеш”, в Севастополі кудись їдуть швидкі. Тим часом інші Telegram-канали повідомляють про чергові вибухи в центрі міста, втім, не такі гучні, як попередні.

Пропагандистський “ЧП/Севастополь” стверджує про підліт нових ракет.

Служба безпеки України використовує морські дрони Sea Baby як багатоцільову платформу і готує з їх допомогою нові сюрпризи ворогу у 2024 році.

Ці морські дрони СБУ вразили вже 11 кораблів Чорноморського флоту Росії, причому частина з них – це безповоротна втрата, а на відновлення інших може знадобитися тривалий термін. Про це Голова СБУ Василь Малюк повідомив під час форуму “Україна. Рік 2024”.

Він наголосив, що СБУ сьогодні працює і в повітрі, і в морі, і на лінії фронту, і в тилу ворога – на тимчасово окупованих територіях та вглибині РФ.