Трамп випереджає Байдена у семи штатах – опитування

Головна Сторінка » Трамп випереджає Байдена у семи штатах – опитування

У семи штатах США Дональд Трамп користується більшою підтримкою, ніж президент Джозеф Байден.

Опитування Bloomberg News/Morning Consult оприлюднили цього тижня, повідомила “Європейська правда”.

Байден в опитуванні відстає від Трампа у семи ключових штатах – Аризоні, Джорджії, Пенсильванії, Мічигані, Північній Кароліні, Неваді і Вісконсині.

У цих семи штатах 48% виборців заявили, що підтримають Трампа, а 43% – Байдена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спікер Джонсон може втратити посаду

Перевага Трампа виявилася найбільшою у Північній Кароліні, де він випереджає Байдена на дев’ять відсоткових пунктів із 50% підтримки порівняно з 41% Байдена.

Північна Кароліна, де Трамп виграв на виборах 2020 року, стала єдиним штатом, де колишній президент отримав щонайменше 50% підтримки у новому опитуванні.

Жоден з кандидатів не отримав підтримки більшості у жодному з інших ключових штатів.

При цьому значна частина респондентів висловила занепокоєння віком Байдена, тоді як значний відсоток заявив, що Трамп небезпечний.

Вісім із 10 виборців у ключових штатах сказали, що 81-річний Байден занадто старий. Менше половини респондентів сказали, що 77-річний Дональд Трамп занадто старий.

Президентські вибори у США заплановані на 5 листопада, вони стануть 60-ми виборами президента. Виборці оберуть колегії виборщиків, які через 41 день, у грудні 2024 року мають обрати президента та віцепрезидента. Також відбудуться вибори до обох палат Конгресу: Палати представників і третини Сенату.