Росіяни змінюють імена та дати народження депортованим українським дітям

Головна Сторінка » Росіяни змінюють імена та дати народження депортованим українським дітям

У Росії змінюють імена та дати народження незаконно депортованим українським дітям.

Окупанти роблять усе, щоб асимілювати, а фактично чинять акт геноциду стосовно наших дітей. Про це під час конференції “UA: Війна. Недоспівана колискова” повідомила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росія вбила 38 дітей” Нєбитов про бойові дії на Київщині

“У Росії, де в усіх регіонах їх (дітей, Gazeta.ua) ховають, змінюють ідентичність, імена, прізвища, дати народження, роблять усе, щоб асимілювати, а фактично чинять акт геноциду стосовно наших дітей, насильно русифікують, дають так звані паспорти, роблять усе, щоб діти забули про свою рідну землю, забули мову, забули культуру і прийняли, як вони кажуть, нову реальність”, сказала Верещук.

Вона наголосила, що Україна потребує масової міжнародної підтримки в питанні повернення дітей.

“Нам потрібен тиск на Росію. Ми повинні знайти механізм негайно. Тому що кожен день, доки діти залишаються там, це мінус до їхнього майбутнього, це втрата їхньої ідентичності”, зазначила віцепрем’єр.

Президент країни-агресорки Російської Федерації Володимир Путін підписав зміни до “закону “Про воєнний стан”, щоб окупанти вивозили українців з тимчасово окупованих територій України.

Також у цьому ж “документі” йдеться про проведення “референдумів” на окупованих територіях.

У “законі” йдеться про “примусове і контрольоване переміщення громадян із території, де запроваджено воєнний стан, на території, на яких воєнний стан не запроваджено”.