fbpx

Роспропаганда вигадала черговий фейк: СБУ готує “провокацію”, щоб звинуватити росіян у вбивстві мирного населення

Головна Сторінка » Роспропаганда вигадала черговий фейк: СБУ готує “провокацію”, щоб звинуватити росіян у вбивстві мирного населення

Російська пропаганда вигадала черговий фейк, щоб виправдати нелюдські дії своїй військових-терористів.

На цей раз вони ширять дезінформацію про те, що нібито СБУ в Дніпрі наказала вивезти всі тіла з лікарні до соцоб’єкту, аби зімітувати авіаналіт росіян. Про це повідомляє у Telegram Служба безпеки України.

“Цього разу ворог вкинув в інформаційне поле нісенітницю про те, що у Дніпрі “СБУ зобов’язала головлікарів обласних медустанов вивезти до лікарні ім. Мечникова тіла жінок та дітей, померлих від нещасних випадків та хвороб. Мовляв, їх планується доставити на один із соцоб’єктів міста, де буде… зімітовано авіаналіт російської авіації”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черговий фейк: у міноборони РФ вигадали, що секретними біолабораторіями в Україні керували Pfizer i Moderna

В СБУ наголошують, що всерйоз коментувати чергову вигадку не має сенсу: “Адже причина таких заяв очевидна рф намагається будь-що зняти з себе відповідальність за військові злочини. І робить це заздалегідь, часто таким чином анонсуючи власні “операції”.

Також додають, що весь світ розуміє, що саме російські військові регулярно обстрілюють мирні українські міста, вбивають цивільних, ґвалтують жінок на окупованих територіях, вивозять дітей до “фільтраційних таборів”, катують чоловіків.

“І це, на жаль, не “імітація”, а реальність, з якою ми боремося щодня. Й покарання за такі злочини буде таким же реальним і максимально дієвим”, підсумували в СБУ.

Міноборони Росії заявило, що українські військові нібито замінували Кайдацький міст у Дніпрі. Такий черговий фейк від країни-агресора поширюють російські ЗМІ.