fbpx

Нормалізувати стосунки з Путіним неможливо, навіть якщо він покається – Джонсон

Головна Сторінка » Нормалізувати стосунки з Путіним неможливо, навіть якщо він покається – Джонсон

Можливості нормалізувати стосунки із президентом РФ Володимиром Путіним зараз немає. Навіть якщо він покається за вторгнення в Україну.

Для Путіна покаяння зараз буде важким, сказав прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон в інтерв’ю LBC Radio.

“Я вважаю, немає нічого неможливого. Але просто не можу зрозуміти на все життя, як ми можемо нормалізувати стосунки із Путіним зараз”, – каже він.

Джонсон вважає, що світ ризикує повторити 2014 рік. Тоді Росія захопила Крим. І світ в основному сказав, що це жахливо. Але з Путіним продовжили говорити. І він використав це як спосіб “провернути ніж в Україні”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін у розпачі – британський міністр оборони

“Якби українці зараз уклали будь-яку угоду з Путіним, ризик був би в тому, що він зробив би те саме, і вони це знають. Тому коротка відповідь – ні. Ніякої нормалізації, і Велика Британія дуже чітко це знає” – підсумував прем’єр.

Україна обов’язково переможе агресора Росію. Про це сказав прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у зверненні до українців. Джонсон нагадав, що Велика Британія поставила в Україну протитанкові ракетні комплекси Javelin і NLAW, переносні зенітно-ракетні комплекси Star Streak, самонавідні ракети Brimstone, відправляє сучасні радіолокаційні станції та бронетехніку, надає гуманітарну й економічну допомогу.