Роздули скандал на рівному місці – Малиновський про невиклик до збірної

Головна Сторінка » Роздули скандал на рівному місці – Малиновський про невиклик до збірної

Хавбек “Аталанти” Руслан Малиновський прокоментував італійським медіа конфлікт з виконуючим обов’язки головного тренера збірної України Олександром Петраковим.

Футболіст підкреслив, що готовий продовжити виступи в національній команді:

“Роздули скандал на рівному місці. Минулого місяця у нас з тренером виникли розбіжності в баченні ситуації. Коли гравцям з “Шахтаря” і “Динамо” дозволили повернутися в клуби, я теж попросив про це і отримав дозвіл.

Я завжди максимально готовий повернутися в збірну. Але не знаю, як буде далі – вирішує тренер”, – наводить слова Малиновського L’Eco di Bergamo.

Виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков публічно заявив, що Малиновський не захотів їхати на товариський матч з Чехією і попросив відпустити його в клуб. Хавбек “Аталанти”, в свою чергу, відповів в Instagram, що Петраков розповів половині команди, що він не підходить під його схему гри.

28-річний Малиновський в поточному сезоні провів на полі дев’ять матчів, забив один гол в ворота “нтера” і віддав результативну передачу. У півзахисника 570 зіграних хвилин.

Синьо-жовті перервали серію з п’яти поспіль нічиїх у кваліфікації до ЧС-2022, здобувши першу перемогу над командою Фінляндії (2:1), яка дозволила підопічним Петракова повернутися на друге місце в групі D.

Наступний матч збірна України проведе проти Боснії та Герцеговини 12 жовтня у Львові.