Розкіш і комфорт: дизайнери назвали шість найкращих поєднань в інтер’єрі

Головна Сторінка » Розкіш і комфорт: дизайнери назвали шість найкращих поєднань в інтер’єрі

Ідеї кольорів кімнати відіграють важливу роль у створенні правильної атмосфери у вашому домі.

Комбінації розкішних кольорів можуть варіюватися від теплих нейтральних і землистих тонів до більш примхливих і коштовних відтінків, тож ви можете створити розкішну атмосферу без шкоди для свого особистого стилю, пише homesandgardens.

Є кілька розкішних колірних комбінацій, які слід розглянути, якщо ви намагаєтеся створити простір, який буде здаватися багатим і розкішним.

У 2024 році дизайнери схвалили сім комбінацій кольорів, які можна розгляду для створення домашнього затишку

Ці ідеї поєднують стиль, розкіш і комфорт, щоб створити простір, який ніколи не захочеться залишати.

Золотий і зелений

Різні відтінки зеленого домінували в трендах дизайну останні кілька років. Та саме темний тон вважають розкішним і часто називають коштовним.

У поєднанні з правильними кольорами, як-от із золотим, він має вишуканий і справді дорогий вигляд.

У спальні відтінки зеленого створюють основу схеми, тоді як ошатне золоте дзеркало на стіні та багата гірчична постільна білизна додають нотки розкоші, додаючи яскравості.

Шоколадно-коричневий і бежевий

Типовими кольорами для інтер’єру ванної зараз вважають білий, синій або зелений. Але ці приміщення можуть бути не лише сучасними, в й розкішними. Для цього варто обирати землисті тони, зокрема поєднання шоколадно-коричневого та бежевого.

“Ванні кімнати часто фарбують у білий колір за звичкою, але замість того, щоб використовувати холодну, загальну білу схему, подумайте про те, щоб створити заспокійливий оазис із глибоким шоколадним кольором”, пропонує експерт Little Greene Рут Моттерсхед.

Дизайнери кажуть, що шоколадно-коричневий можна поєднати не лише з білим, а й з м’якими тонами. Особливо красиві відтінки натуральних каменів чи навіть звичайні світло-сірі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екодизайн і правильне зонування: сім порад, як облаштувати дитячу кімнату малої площі

Темно-синій з латунним

“Створення розкішної колірної гами часто передбачає вибір насичених, глибоких відтінків і металевих акцентів, як-от темно-синій і латунний”, каже експертка з кольору Бурку Гарньє.

Якщо ви обрали це поєднання, то варіантів використання насправді багато. Наприклад, можна пофарбувати стіни в темно-синій колір або придбати такий диван як акцент. У золотому відтінку варто обрати невеликі предмети меблів чи декор, наприклад столик чи декоративні панелі.

Бордові тони

Ніщо так не говорить про розкіш, як дорогоцінні тони – поєднання двох або трьох цих відтінків створить теплу, розкішну схему. “Я люблю використовувати такі кольори, як смарагд, аметист, бордовий і сапфір, щоб створити справді розкішний образ”, – каже Кеті Куо, генеральний директор Kathy Kuo Home.

Виберіть два, які вам подобаються, і поєднайте їх із більш світлим теплим нейтральним для контрасту. Результат – миттєва тиха розкіш”, – додає вона.

Різні відтінки фіолетового створюють розкішну схему у вітальні – використання світлішого відтінку на стелі допомагає кімнаті здаватися більшою та світлішою, навіть якщо основний колір темний.

Змішуйте різні нейтральні відтінки

“Змішування ряду нейтральних тонів є ключовим для досягнення відчуття розкоші. Змішуючи бежеві, сірі та інші приглушені відтінки, ви підкреслюєте тонкі відтінки, вселяючи спокій і вишуканість у кімнату”, – каже Ханна Йео, старший менеджер із кольорового маркетингу Benjamin Moore.

“Поєднуйте м’які, приглушені тони, такі як піщано-бежевий і сріблясто-шавлієвий, і акценти бурштину для заспокійливої та спокійної атмосфери. Забезпечте гармонію та баланс, уважно враховуючи співвідношення та пропорції кожного елемента”, – додає вона.

Чорно-коричневий

Колись суперечливе поєднання кольорів, поєднання чорного та коричневого може створити справді розкішний простір.

“Теплі, коричневі відтінки меду, карамелі та шоколаду принесуть тепло та затишок у наші домівки, створюючи затишні розкішні інтер’єри, які привабливі для всіх”, – каже Рут.

Ці чудові відтінки ідеально підходять для використання в сучасних, так в традиційних умовах.

Ванна кімната – місце для розслаблення. Тому атмосфера в цій кімнаті має бути максимально комфортною і затишною. Щоб вона стала такою, варто прикласти максимум фантазії та вишуканого смаку.

Вибираючи майбутній стиль приміщення ванної кімнати, власникові квартири слід звернути увагу, що в обраному дизайні доведеться відмовитися від невідповідних йому деталей і аксесуарів. Приміром, хай-тек буде точно несумісний з пластиковими стаканами для щіток і мильницями, а ретро-стиль зажадає від вас викинути в сміття металеві тримачі для рушників.