Розкіш зашкалює: 20 ідей для ванної кімнати

Головна Сторінка » Розкіш зашкалює: 20 ідей для ванної кімнати

Ванна кімната – місце для розслаблення. Тому атмосфера в цій кімнаті має бути максимально комфортною і затишною.

Щоб вона стала такою, варто прикласти максимум фантазії та вишуканого смаку.

Вибираючи майбутній стиль приміщення ванної кімнати, власникові квартири слід звернути увагу, що в обраному дизайні доведеться відмовитися від невідповідних йому деталей і аксесуарів. Приміром, хай-тек буде точно несумісний з пластиковими стаканами для щіток і мильницями, а ретро-стиль зажадає від вас викинути в сміття металеві тримачі для рушників.

Сучасний стиль вітає гармонійне поєднання яскравих кольорів у предметах інтер’єру, використання зонування та візуального розділення простору на функціональні області. Цьому напрямку дизайну ванної кімнати притаманні вмонтований у стіну підвісний унітаз, невелика душова кабіна або кутова гідромасажна ванна.

У цій підбірці показані кімнати, від яких важко відвести погляд. Повністю відтворити такий дизайн вдасться не кожному, однак окремі елементи взяти на замітку не зайве.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тісна ванна: 20 способів оригінально сховати унітаз

Характерними рисами індустріального стилю є підкреслена грубість і простота, демонстративна незавершеність і “відкритість”. Усе те, що під час ремонту зазвичай намагаються ретельно приховати, цей стиль дозволяє виставити напоказ і тим самим перетворити на оригінальний декор. Ідеться про труби, арматуру, балки, кріплення, вентиляцію, проводку, будівельні матеріали.

Детальніше як облаштувати ванну у цьому стилі далі в статті.