У Куп’янському районі на Харківщині правоохоронці виявили ще одну жертву розстрілу російськими військовими колони цивільних автівок біля Курилівки.
Росіяни розстріляли колону 25 вересня. Тепер знайшли тіло 26-ї жертви ‒ 19-річного юнака, повідомили у пресслужбі Офісу генпрокурора.
За попередніми даними, після розстрілу автомобільної колони він, поранений, пройшов близько 1,5 км та помер у посадці. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На звільненій Харківщині розчистили понад 400 км доріг
“Також встановлено, що під час розстрілу вдалось врятуватись двом дітям хлопчику віком 1,1 року та дівчинці, якій 5,5 року. Їхні батьки загинули. Дітей врятували небайдужі перехожі. Завдяки прокурорам Харківщини, які звернулись до товариства Червоного Хреста України, діти перебувають у безпеці та вже передані рідним”, ‒ йдеться у повідомленні.
Нині за фактом порушення Росією законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством тривають слідчі дії.
На територіях Харківської області, які звільнили від російських окупантів, правоохоронці вже ексгумували понад 600 тіл загиблих цивільних.
У селі Черкаські Тишки на Харківщині поліція вилучила тіла трьох мешканців, які загинули внаслідок воєнних злочинів росіян. 84-річний чоловік та його 81-річна дружина загинули 19 березня внаслідок обстрілу. Їх поховали на території власної садиби, інформує поліція Харківської області.