Російська держава дедалі більше нагадує геронтократію – форму правління, за якої керівники значно старші за більшу частину дорослого населення.
Більшість вищого керівництва Росії, включно з очільником Кремля Володимиром Путіним (72 роки), перебувають у віці, що наближається до або перевищує середню тривалість життя чоловіків у Росії за даними за 2023 рік (приблизно 68 років). Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Twitter (Х).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рубіо озвучив ультиматум Кремлю: або мир, або санкції
Як зазначено у зведенні, секретар Ради безпеки Росії і колишній міністр оборони Сергій Шойгу продовжив свій військовий контракт ще на 5 років – до 2030 року, коли йому виповниться 75 років. Шойгу, близький союзник Путіна, пропустив військовий парад у Москві 9 травня 2025 року за станом здоров’я.
“Путін, найімовірніше, намагався зберегти на керівних посадах своїх близьких союзників, щоб краще забезпечити стабільність режиму, а також власної виживаності. Політичні призначення відбуваються завдяки протекції та довгостроковій лояльності до Путіна, а не заслуг, що, ймовірно, породжує незадоволення і розчарування серед розчарування серед молодого покоління амбітних потенційних лідерів”, – йдеться у зведенні.
Президент РФ Володимир Путін, як вважають західні ЗМІ, переконаний, що російські війська зможуть прорвати українську оборону та встановити повний контроль над чотирма окупованими областями України – Донецькою, Луганською, Запорізькою та Херсонською до кінця 2025 року.