“Рухаємось до третьої чеченської”. Російські солдати виступили проти кадировців

Головна Сторінка » “Рухаємось до третьої чеченської”. Російські солдати виступили проти кадировців

Усе рухається великими кроками до третьої чеченської війни. Про це заявив один із найпопулярніший у Росії z-пропагандистів на прізвисько Тринадцятий (Єгор Гузенко – ред.) після того, як люди очільника Чечні Рамзана Кадирова пригрозили йому проблемами.

Гузенко висміював чеченських бойовиків підрозділу “Ахмат” за їх постановочні ролики для TikTok, а також обурювався з приводу побиття 15-річним сином Кадирова Адамом росіянина Микиту Журавля, якого арештували за спалення Корану.

Після цього окупанту-пропагандисту почали надходити погрози, у відповідь на які він записав відео зі своїми скаргами з цього приводу.

“Краще б ви воювали так, як ви намагаєтеся погрожувати мені через батьків, писати всяке… Хоча, кого я закликаю до того, щоб займатися справою? У нас усе рухається великими кроками до третьої чеченської (війни – ред.). Якщо хто не в курсі, то я, мабуть, “відкриваю Америку”. Тому що жити мирно і дружно, мабуть, ніхто не хоче. Погрози громадянам Росії, розправи всілякі. А також усі ці викидони, бл*, з незрозумілими нагородженнями, прощеннями терористів і все таке інше. Просто маразм. Там, по-моєму, після Беслана багато хто повинен був просто застрелитися за причетність до цих подій”, – заявив він у своєму зверненні до Кадирова і його посіпак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кадиров готується передати владу в Чечні своєму сину Адаму – політтехнолог

Пізніше до Гузенка приєдналися підрозділи ВДВ, почали погрожувати “Ахмату” та всій Чечні. Відповідне звернення опублікували увечері 25 листопада у Telegram-каналі “ВДВ за Чесність та Справедливість”, який ведуть офіцери штабу угруповання “Дніпро”.

“Рєбятушки-чеченушки та їхні кронпринці у вигляді Адамчика, не треба бикувати проти російських солдатів. А то заллєтеся потім гіркими сльозами. Час уже інший. І ми знову згадали, як розбивати в мотлох ваші селища. Дякую українцям, що допомогли нам згадати”, – написали російські ВДВшники.

Сам Кадиров ці випади поки ніяк не прокоментував.

Нещодавно Рамзан Кадиров несподівано запропонував російському диктатору Володимиру Путіну приїхати в Чечню.

Кадиров заявив диктатору, мовляв, чеченські старійшини вже “сварять” керівника Чечні за те, що Путін давно не був у регіоні.

Цей завуальований незвичний виклик Путіну на публічному форумі є явною спробою інформаційного позерства з боку Кадирова, вважають експерти ISW.