fbpx

Рятувальники випустили спеціальні комікси, які допоможуть убезпечити дітей від вибухівки

Головна Сторінка » Рятувальники випустили спеціальні комікси, які допоможуть убезпечити дітей від вибухівки

Українські рятувальники випустили спеціальні дитячі комікси, котрі допоможуть батькам пояснити про небезпеку вибухових предметів дітям та підліткам.

У коміксах розповідається про Суперкоманду Землі, яка веде боротьбу з мінами. Герої пояснюють дітям, як правильно поводити себе з вибухонебезпечними предметами, передає Bezpeka.info.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захистити дітей від мін: важлива інформація

“Україна визнана однією з найбільш замінованих країн у світі. На територіях, де велись активні бойові дії, масово знаходять міни, снаряди та нерозірвані боєприпаси”, розповіли в ДСНС.

Головними героями історії є Зв’язківець, Провідник, леді Антипаніка та Гостре Око.

У коміксі Суперкоманда розповідає дітям як бореться з вибухонебезпечними предметами. Окрім цього він має ряд інтерактивних завдань, які допоможуть дітям запам’ятати правила поводження з вибухівкою.

Зокрема, дітям пропонують звертати увагу на місця, де можна знаходити міни. Їм показують, як може виглядати вибухівка.

Інформацію можна читати не тільки онлайн, а й завантажити на гаджет чи роздрукувати.

Вторгнення російських окупантів у лютому 2022 року призвело до того, що українським військовим довелося замінувати значну частину територій країни.

За даними підрахувань, зараз Україна є найзамінованішою країною у світі. Про це повідомляє Sky News.

Через бойові дії в країні заміновано понад 40% території. З 22 лютого 2022 року до 10 січня 2023-го в Україні від мін постраждали щонайменше 611 осіб. А з 2014-го до 2020 року було зафіксовано 1190 подібних інцидентів.

Generated by Feedzy