fbpx

Саакашвілі не бажає екстрадиції в Україну – адвокат

Головна Сторінка » Саакашвілі не бажає екстрадиції в Україну – адвокат

Політик Михеїл Саакашвілі продовжує голодування та не бажає екстрадиції в Україну.

Адвокати вперше змогли відвідати його у в’язниці. Адміністрація відмовлялася впускати юристів у неробочі дні, повідомляє “Новости-Грузия”.

“Він бадьорий. Продовжує голодування і вважає, що в такій формі виражається продовження боротьби. Його позиція, що боротьба повинна продовжиться. Що стосується питання екстрадиції, позиція Михеїла Саакашвілі з приводу цього питання полягає в тому, що він приїхав до Грузії, на свою батьківщину, і планує політичну боротьбу. Напевно, він відмовиться від екстрадиції”, повідомив його адвокат Георгій Чівіашвілі.

Саакашвілі передав лист, в якому він звертається до членів своєї партії “Єдиний національний рух”. Написав, що задоволений результатами муніципальних виборів і закликає однодумців продовжувати боротьбу.

“У нас відмінні результати по цьому останньому референдуму. На місцевих виборах цей уряд завжди дуже легко програвав. Коли вони думали, що люди нарешті зламані, в кожному великому місті проводиться другий тур виборів, в деяких з цих міст їх випереджає “Єдиний національний рух”. Це означає тільки одне ми не просто не розслабимося, ми будемо боротися ще більше. Дні уряду “Грузинської мрії” полічені. Пишаюся вами”, йдеться у листі політика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У справі Саакашвілі є нові затримані

У понеділок біля Руставської в’язниці прихильники Саакашвілі планують мітинг. Біля установи вже зібрали поліцейських, є спецпризначенці.

Повернення на батьківщину Міхеїла Саакашвілі після восьми років еміграції пов’язане з виборами до місцевих органів влади, які відбулися 2 жовтня.

Згодом стало відомо, що його арештували та помістили до ізолятора. Раніше його заочно засудили до шести років ув’язнення за організацію нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Гелашвілі.

Як заявив прем’єр-міністр Іраклій Гарібашвілі, Саакашвілі прибув до Грузії нібито з планами на вбивство опозиціонерів і розпалювання заворушень.

Після затримання Саакашвілі заявив, що вважає себе політичним в’язнем, і оголосив голодування.