fbpx

У МОЗ показали, як виглядає міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Головна Сторінка » У МОЗ показали, як виглядає міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Міжнародне свідоцтво про Covid-вакцинацію можуть отримати усі, хто зробив щеплення двома дозами дводозної вакцини.

Свідоцтво видає сімейний лікар, його можна отримати виключно у паперовій формі. У Міністерстві охорони здоров’я показали, як має виглядати документ.

“Для отримання потрібно взяти з собою закордонний паспорт, адже до свідоцтва вноситимуть його номер. Свідоцтва друкуються на звичайному білому папері формату А4. Жовтий папір не обов’язковий”, – йдеться у повідомленні МОЗ.

Дані для заповнення лікар генерує з медичної інформаційної системи. У верхній частині документа він вказує дані власника свідоцтва. Ліва частина бланку заповнюється англійською мовою. У правій частині документа інформація дублюється українською. У нижній частині документа вказують дані про вакцинацію у таблиці. Отримувач свідоцтва має підписатися у відповідній графі. Документ можуть заповнити лише англійською мовою це не буде помилкою.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію дійсне протягом року. У документі також вказується інформація про лікаря. Печатка лікаря та назва медичного закладу не потрібні. Водночас має стояти печатка закладу, який видав свідоцтво.

На Міжнародному свідоцтві про вакцинацію не повинно бути QR-коду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити помилку чи змінити дані в Covid-сертифікаті

За підроблення міжнародних свідоцтв про вакцинацію і Covid-сертифікатів Нацполіція упродовж 2021 року відкрила 42 справи.

У Львівській області кіберполіція затримала чоловіка, який продав фальшиві довідки з негативним результатом на Covid-19 та Covid-сертифікати для перетину кордону. Рекламував свої послуги у групових чатах, де було понад 15 тис. підписників.