fbpx

Саакашвілі планують судити у в’язниці

Головна Сторінка » Саакашвілі планують судити у в’язниці

Експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі за новими звинуваченнями можуть судити за особливою процедурою поза приміщенням суду.

На цьому наполягає Міністерство юстиції Грузії, заявив у ефірі телеканалу Rustavi2 міністр юстиції Раті Брегадзе.

Підставою для цієї рекомендації є потреба захистити громадський порядок та життя самого Саакашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саакашвілі їсть каші та п’є натуральні соки – міністр юстиції Грузії

“Ми всі бачили заяву служби державної безпеки про те, що в разі виїзду Саакашвілі на суд із тюремної установи, судовий процес буде перерваний за участі 500-600 людей. А прем’єрміністр також заявляв, що є імовірні плани дестабілізації із вбивством двох опозиціонерів. Ми цього не дозволимо. Безпека ув’язненого буде захищена”, – пояснив Брегадзе.

За його словами, міністерство виступило з “суворою рекомендацією”, щоб суд погодився судити експрезидента у колонії №12, де той нині відбуває покарання за вироками, заочно винесеними у попередні роки.

Міхеіла Саакашвілі затримали у Грузії 1 жовтня, куди він повернувся напередодні виборів. Він заявив, що вважає себе політичним в’язнем і у день затримання оголосив голодування.

За вісім днів голодування Саакашвілі схуд на 12 кг, заявив адвокат.

Саакашвілі не був на батьківщині останні вісім років. Його заочно засудили до шести років ув’язнення, визнавши винним в організації нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Ґелашвілі. І оголосили в розшук. Також Саакашвілі є підозрюваним в інших кримінальних справах.