Саліванчук після заяви про розлучення влаштувала спекотну зйомку топлес

Головна Сторінка » Саліванчук після заяви про розлучення влаштувала спекотну зйомку топлес

Українська акторка Анна Саліванчук, яка нещодавно оголосила про розлучення з нардепом Олександром Божковим, влаштувала сексуальну фотосесію.

На кадрах, опублікованих в Instagram, знаменитість позувала топлес і в червоних колготках, поверх яких одягла чорні труси. Образ доповнила червоними рукавицями і хутряній накидці.

Під знімках Анна поділилась, що відчувала протягом останнього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найсексуальніший актор України показав свою дружину: фото

“Сім ознак що ти переходиш на новий рівень: апатія і смуток; тобі здається, що час вислизає крізь пальці; відчуваєш порожнечу всередині себе; як раніше жити не можеш, а що робити далі поки не зрозуміло; гостро відчуваєш страхи і тривогу; сиплеться все оточення; черга раптових збігів”, – написала Саліванчук.

Додала, що ці відчуття є ознакою чогось нового і прекрасного в майбутньому.

“Головне не бійтесь, не зупиняйтесь тільки йдіть вперед до поставленої цілі бути щасливою. Після цих ознак ви відчуєте себе такою легкою та вільною і життя стане таким цікавим і кольоровим не дивлячись ні на що”, – зазначила зірка.

Саліванчук познайомилася з Божковим під час зйомок серіалу “Одного разу під Полтавою” Невдовзі вони одружились, а згодом у їхній родині зʼявився син Гліб, а за п’ять років – Микита. Раніше акторка розповідала, що розлучилась з чоловіком ще минулого року. Певний час вони намагалися врятувати сім’ю, але не вдалося.