Санаторії Трускавця – найкращі умови для оздоровлення та відпочинку

Головна Сторінка » Санаторії Трускавця – найкращі умови для оздоровлення та відпочинку

У багатьох виникає бажання не тільки відпочити, а й розважитись, набратися сил і навіть у деяких випадках вилікуватися. Для цього потрібно вирушати до санаторію, де була б можливість усе це отримати у комплексі. Чудовим місцем для відпочинку такого формату в Україні буде місто Трускавець. Це справжній діамант для всіх, хто хоче комбінувати відпочинок у лісі та здоровий спосіб життя.

Один із найкращих бальнеологічних курортів України пропонує високоякісний сервіс, унікальну воду, незабутні емоції від культурного відпочинку, а також прийнятні ціни. У місті Трускавець санаторії представлені під будь-які цілі та завдання, методи відпочинку, профілактики та лікування захворювань. Потрібно лише детально вивчити пропозиції, щоб зробити вдалий вибір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Моршин, Східниця і Трускавець: як працюють бальнеологічні курорти України під час війни

Категорії санаторіїв

Кожен із об’єктів є величезним комплексом, де найчастіше надається кілька видів сервісу та обслуговування, є об’єкти для розваг, відпочинку та лікування. Для зручності можна вибирати санаторії під вікову категорію:

Діти та малюки. Санаторії “Женева”, “Карпати”, “Вернигора” – саме тут є дитячі майданчики, ігрові кімнати, боулінг, тенісні корти та відповідний сервіс для дорослих;

Молодь. Окремі санаторії можуть організовувати різноманітні фестивалі, запропонувати послуги у спортивних, розважальних та навіть нічних центрах, кілька ресторанів, боулінг та багато іншого;

Старше покоління. Практично всі варіанти санаторіїв, що діють, підходять, а вибір найчастіше обмежується категорією хвороби, яку потрібно вилікувати.

Саме місто Трускавець пропонує велику кількість можливостей для відпочинку та навіть подорожей. Тут розташовані бювети цілющих джерел, релігійні будови, музеї, екскурсії та багато іншого.

Особливості санаторіїв

Харчування у кожному із санаторіїв організовано по-різному. Найчастіше пропонують варіант “Все включено”, тобто система шведського столу. У деяких випадках є їдальні, де організовані сніданки, обід та вечеря, іноді лише сніданок. Особливу увагу системі харчування приділяють у тих санаторіях, де лікують шлунково-кишкові захворювання. Там найчастіше харчування встановлюють індивідуально.

В усіх санаторіях є власні медичні кабінети чи повноцінні центри. Досвідчені лікарі за своїм профілем нададуть консультації та дадуть рекомендації щодо лікування та профілактики. Одним із найкращих таких санаторіїв є “Мед Палас”, де є діагностичний центр, SPA-центр та водолікарня. Тут грамотно поєднують усі компоненти лікування, профілактики та санаторного відпочинку.

Ціни на санаторії

Остаточна ціна формується на основі багатьох факторів:

склад самої путівки та наявність послуг, за які потрібно доплачувати;

обрана пора року;

тип та якість харчування, наявність дитячого та дієтичного меню;

рівень та статус обраного закладу;

додаткові послуги та можливості з організації відпочинку.

Відпочинок у Трускавці практично нічим не відрізняється від відпочинку на відомих європейських курортах.

У Трускавці діють одні із кращих медичних центрів у всій Україні. Але курорт Львівської області багатий не лише на цілющі мінеральні води, а ще й на озера.

Де можна купатися в Трускавці, розповіла Gazeta.ua.